Przenośna elektrownia FJD 500W- zasilanie awayjne

Urządzenie zasilające, które wykorzystuje wymienny akumulator litowo-jonowy jako akumulator wbudowany. Pojemność baterii wynosi 2264 kWh i wykorzystuje
trójskładnikowy akumulator litowo-jonowy w miękkiej obudowie, chroniony trzema warstwami metalu. JD 500W Power Station zapewnia znamionową moc wyjściową 500W z różnymi typami portów. Posiada 1 gniazdo prądu zmiennego, 1 port USB typu C, 3 porty USB A z szybkim ładowaniem, 2 porty DC i 1 port samochodowy na zapalniczkę. Zapewnia czystsze, cichsze i bardziej niezawodne zasilanie 99% popularnych urządzeń gospodarstwa
domowego i urządzeń elektronicznych. 

Przenośna elektrownia o mocy 500 W zapewnia stabilną moc wyjściową prądu przemiennego o mocy 500 W czystej fali sinusoidalnej. I jest wyposażony w ochronę przed temperaturą, zabezpieczenie przed zwarciem, ochronę przed przeładowaniem, aby zapewnić bezpieczeństwo. Ponadto akumulator litowy 520wh zasila większość sprzętu i służy jako awaryjne źródło zasilania dla urządzeń takich jak aparaty CPAP w przypadku przerwy w dostawie prądu. 

Bezprzewodowa konstrukcja ładowania na górze podstawki ładującej ułatwia ładowanie telefonu, gdy go odłożysz. Światła LED z trybem SOS zapewniają oświetlenie w nocy.

Ponadto wysokiej jakości inteligentny ekran LCD wyświetla stan wejść, stan wyjść i poziom naładowania baterii. Lekki i wytrzymały uchwyt ułatwiający przenoszenie. Idealny do spędzania czasu na świeżym powietrzu, takiego jak kemping i wycieczki samochodowe. 

Pełne ładowanie w ciągu 6-7 godzin przy użyciu gniazdka sieciowego. Można go również w pełni naładować za pomocą generatora z kablem ładującym. Obsługuje również ładowanie samochodu i ładowanie słoneczne. Możesz więc wybrać kombinację generatorów słonecznych lub paneli słonecznych sprzedawanych osobno. 

Idealne do rodzinnych kopii zapasowych, korzystania z kempingu RV i wycieczek drogowych. I ma długą żywotność baterii, która jest bardziej odpowiednia do zajęć na świeżym powietrzu. Dzięki tej elektrowni nie musisz się martwić nagłymi przerwami w dostawie prądu. 

  

– Marka: FJDynamics 
– Typ: przenośna elektrownia 
– Model: FJD PowerSec MP500 
– Kolor: pomarańczowy 
– Moc znamionowa: 500W 
– Pojemność znamionowa: 520 Wh 
– Standardowa pojemność: 3,7 V/140400 mAh 
– Zabezpieczenie przed przeciążeniem: 550±40W 
– Temperatura ładowania: 0 – 40 stopni Celsjusza 
– Temperatura pracy: -10 – 40 stopni Celsjusza 
– Wyjście AC: 220V/50Hz 
– Wyjście zapalniczki: 14V /8A 
– Wyjście DC55*2.5: 14V/8A 
– Ładowarka bezprzewodowa: 10W 
– Wyjście szybkiego ładowania USB-A: QC3.0/18W maks 
– Wyjście USB-C: PD60W 
– Kształt fali wyjściowej: czysta fala sinusoidalna 
– Napięcie wejściowe ładowania: 12-16 V 
– Moc wejściowa ładowania: 100 W 
– Zasilacz AC/DC: AC 100-240V (50Hz/60Hz), DC 25V, 4A 
– Wejście ładowania słonecznego: 12-26 V, maks. DC 6A 
– Ładowarka samochodowa: DC 12 V, maks. 100 W

Facebook