Zasilanie awaryjne FJD PONY

Doświadcz mocy na świeżym powietrzu w pełni! To lekkie i przenośne źródło zasilania oferuje pojemność 504 Wh oraz jest o 50% lżejsze i mniejsze niż jakikolwiek konkurencyjny produkt, zapewniając wygodniejsze wrażenia. Zapewnia niezawodne i bezpieczne zasilanie dzięki platformie napięciowej 48 V DC i możliwości dostosowania temperatury w zakresie od -20°C do 55°C. Idealny dla poszukiwaczy przygód, wczasowiczów i każdego, kto potrzebuje dodatkowego źródła zasilania.

TA SAMA MOC, O POŁOWĘ MNIEJSZYILŻEJSZY

W porównaniu do innych konkurentów 500WH, FJD PONY 500 waży tylko 3,6 kg. Niezwykle lekka konstrukcja sprawia, że FJD PONY 500 jest całkowicie przenośny ze skórzanym uchwytem, dzięki czemu możesz go zabrać ze sobą wszędzie.

BEZPIECZEŃSTWO

Napięcie prądu stałego 48 V FJD PONY 500 mieści się w granicach najwyższego bezpiecznego napięcia (60 V), więc nie jest potrzebne żadne dodatkowe zabezpieczenie przed napięciem

WYŻSZA MOC

Trójskładnikowy akumulator litowy FJD PONY 500 oferuje większą gęstość energii, umożliwiając większą moc w mniejszym, lżejszym akumulatorze.

CICHE DZIAŁANIE

FJD PONY 500 działa przy OdB dzięki konstrukcji bez wbudowanego wentylatora, co pozwala w pełni docenić odgłosy natury na zewnątrz.

DO 10X WIĘKSZA MOC

FJD PONY 500 może obsługiwać do 10 jednostek równolegle, dzięki czemu idealnie nadaje się do scenariuszy off-grid, które wymagają dużej mocy i pojemności.

EKSTREMALNE WARUNKI

Najszerszy zakres temperatur roboczych od -20°C do 55°C daje FJD PONY 500 więcej możliwości.

DOSTOSUJ

W pełni konfigurowalny zewnętrzny wygląd. Wygraweruj każdą stronę w swoim własnym stylu

ROZSZERZONE ZASTOSOWANIA
Facebook